З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

×

Попередження

Помилка завантаження компонента: cache, Компонент не знайдено

Діяльність ІМК як великого виробника рослинницької та тваринницької продукції пов’язана з використанням значних обсягів природніх ресурсів. З огляду на це, публічність та відкритість ведення бізнесу, а також керуючись принципами відповідального ставлення до навколишнього природнього середовища, ІМК першочергову увагу приділяє роботі у сфері екологічного управління та контролю.

Висновки нещодавно проведеної незалежної експертизи екологів-дослідників показали, що у питаннях впливу на навколишнє середовище ІМК повністю дотримується вимог діючого екологічного законодавства України. 

Раціональне використання води та енергоресурсів, належне поводження з відходами, що утворюються, особливо що стосується відходів від тваринництва, суворий контроль за транспортуванням, зберіганням і застосуванням пестицидів та мінеральних добрив – всі виробничі операції здійснюються з чітким дотриманням вищезазначених принципів.

Також компанією активно впроваджуються практики зменшення використання пестицидів і агрохімікатів:

  • застосування суміші з пестицидами стимуляторів росту, біологічно активних речовин та позакореневого підживлення азотними добривами, що дозволяє знизити норму пестицидів зі збереженням ефективності;
  • якісне внесення пестицидів в оптимальні агротехнологічні строки, що дає змогу зменшити кількість обробок;
  • активне використання біологічних методів захисту рослин.

ІМК – ефективна, соціально та екологічно-відповідальна компанія.

 

Політика та принципи ІМК в сфері охорони праці, здоров’я і навколишнього середовища

 

 

Top