З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

Соціальна політика – це важлива складова частина аграрного бізнесу в Україні. Підтримка розвитку села, його інфраструктури, створення таких умов, за яких люди хотіли б жити та працювати на селі, є запорукою наявності професійних перспективних працівників для компанії, підтримки компанії з боку громади та місцевої влади.

ІМК не стоїть осторонь соціальних проблем тих регіонів, де працюють підприємства компанії. Протягом 2008 - 2021 рр. на кошти компанії проводилися:

  • ремонти шкіл, дитячих садків, фельдшерсько-акушерських пунктів
  • придбання та встановлення метало-пластикових вікон у школах та лікарнях
  • ремонти доріг, водогонів, освітлення населених пунктів
  • покупка обладнання та санітарних автомобілів для районних лікарень
  • фінансування футбольних команд
  • будівництво мосту, будівництво школи-інтернату
  • постійна спонсорська допомога школам та дитячим садкам
  • спонсорство регіональних культурних заходів: фестивалів, ярмарків, різноманітних свят у сільських громадах
  • допомога районним та обласним лікарням у боротьбі з COVID-19

У 2021 році на надання соціальної допомоги підприємства ІМК витратили понад 18 мільйонів гривень.

У 2012 році було прийнято рішення про об’єднання всіх наших соціальних зусиль у програму з назвою «ІМК допомагає».

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ

Допомога Збройним Силам України та Територіальній обороні у війні з російським окупантом стала для ІМК пріоритетом з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну – 24 лютого 2022 року.

Головний офіс ІМК відразу перерахував 10 мільйонів гривень на спецрахунок Нацбанку України, створений для збору коштів на потреби ЗСУ. Ще 5 мільйонів гривень ми переказали благодійному фонду «Повернись живим». 1 мільйон гривень компанія спрямувала на закупівлю продуктів харчування нашим військовим. Для облаштування фортифікаційних споруд у Києві ми придбали 30 000 будівельних мішків, а офісні ноутбуки і смартфони передали на потреби Тероборони міста.

Регіональні підприємства ІМК також відразу приєдналися до боротьби з ворогом. У 2022 році підприємства ІМК з Чернігівщини, Сумщини та Полтавщини передали для потреб Збройних Сил України та Територіальної оборони 37 легкових, вантажних та пасажирських транспортних засобів, 6 дронів, 18 рацій, 11 біноклів, 13 акумуляторних батарей, 25 бронежилетів, 32 польові пічки та 2 генератори. Для облаштування оборонних споруд підприємства ІМК виготовили й доставили 60 металевих протитанкових їжаків і 330 оборонних їжаків-шипів. Також придбали і доставили до місця призначення 120 фундаментних блоків та плит перекриття.

Підприємства ІМК також постійно допомагали нашим захисникам з пальним для техніки та транспорту, передавши 110960 літрів дизеля і бензину.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!

ІМК допомагає

Звіт з корпоративної соціальної відповідальності 2021-2022

Звіт з корпоративної соціальної відповідальності 2019-2020

Звіт з корпоративної соціальної відповідальності 2017-2018

Top