З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

Рада директорів

ПЕТРОВ Олександр Леонідович
Голова ради директорів

Головний засновник-акціонер ІМК. Здійснює контроль за стратегією бізнес-розвитку компанії.

Закінчив Військово-медичну Академію в м. Ленінград в 1981 році. Має великий досвід створення та управління успішними бізнес-проектами в агро-промисловому комплексі України. До створення ІМК, був засновником і власником Корпорації «Клуб Сиру», Кременчуцького молокопереробного заводу та інших агро-промислових підприємств в Україні.

Алекс ЛІССІТСА
Виконавчий директор, Генеральний директор

Здійснює поточне управління компанією і відповідає за реалізацію короткострокових і довгострокових планів компанії. Відповідає за розробку та ефективне впровадження довгострокової стратегії компанії.

Має диплом за спеціальністю економіка підприємств Національного аграрного університету України (Київ). Доктор аграрних наук (аграрна економіка) Університету ім. Гумбольдта (Берлін, Німеччина).

Володіє українською, російською, німецькою, англійською мовами.

МАРТИНЮК Дмитро Володимирович
Виконавчий директор, Фінансовий директор

Контролює та відповідає за всі фінансові аспекти стратегії компанії. Координує фінанси компанії, керуючи політиками компанії з потреби в капіталі, борговому навантаженню, оподаткуванню. Відповідає за процес бюджетування в компанії, фінансовий контроль, бухгалтерський облік і аудит.

Закінчив Київський Національний Економічний Університет, отримав ступінь магістра банківської справи та менеджменту.

ВЕРЖИХОВСЬКИЙ Олександр Олександрович
Виконавчий директор, Операційний директор

Працює в компанії з 2013 року, відповідає за загальну систему операційної діяльності компанії. Має понад 10 років досвіду проектного управління у сфері АПК. Лікар ветеринарної медицини (2009, Національний університет біоресурсів і природокористування України), Магістр напряму «Якість, стандартизація, сертифікація» (2010, Національний університет біоресурсів і природокористування України), «Управління якістю і процесами» (2010, Університет ім. Гумбольдта, Берлін, Німеччина).

КРИСЕНКО Альона Василівна
Виконавчий директор, Комерційний директор

Працює у компанії з 2007 року на посаді комерційного директора. Відповідальна за експорт, логістику та стратегію продажів компанії. Має понад 20 років досвіду у сфері продажів та логістики. Закінчила у 2001 році Київський інститут туризму, економіки та права, отримала ступінь магістра з менеджменту.

КЛІМІШИН Сергій Валентинович
Виконавчий директор, Директор юридичного департаменту

Працює в компанії з 2007 року. Відповідає за управління правовими ризиками, дотримання правових норм, що регулюють діяльність компанії, юридичний супровід діяльності закордонних підприємств Групи компаній ІМК. Має понад 20 років досвіду юридичної практики у виробництві, сільському господарстві та фінансовому бізнесі. У 1997 році закінчив Казахський Державний університет.

Альфонс БАЛЬМАНН
Невиконавчий директор

Керує Аудиторським комітетом в компанії.

Економіст в галузі сільського господарства, має диплом і докторську ступінь Університету Геттінгена (Німеччина). Також отримав докторську ступінь в Берлінському університеті ім. Гумбольдта (Німеччина). Є професором Університету Мартіна Лютера, Галле-Віттенберг (Німеччина).

Професор, Доктор Альфонс Бальманн є директором Інституту сільськогосподарського розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (IAMO) і керівником департаменту структурних змін з 2002 року.
Володіє німецькою та англійською мовами.

Анджей ШУРЕК
Невиконавчий директор

Консультує компанію в напрямку зв’язків з інвесторами і ЗМІ. Закінчив Варшавський Університет за спеціальністю „Міжнародні зв’язки”. Він також навчався у Ал–Фарабі Казахський Національний Університет. Анджей має понад 15 років досвіду у сферi зв’язків з інвесторами і ЗМІ.

Володіє польською, англійською, російською та українською мовами.

Менеджмент

ПИЛИПЕНКО Микола Олексійович
Директор з виробництва

Працює в компанії з 2007 року. Відповідає за організацію технологічного процесу вирощування сільськогосподарських культур. У 1992 році закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Агрономія" та одержав кваліфікацію "Агроном". З 1993 року працює в сільському господарстві та має понад 30 років досвіду у вирощуванні сільськогосподарських культур та організації технологічного процесу.

АНДРУШКІНА Юлія Юріївна
Директор з маркетингу та зв’язків з інвесторами

Працює в компанії з 2012 року, відповідальна за маркетинг та зв’язки з інвесторами. Має понад 20 років управлінського досвіду у маркетингу на промисловому ринку та ринку кінцевих споживачів. У 2000 році закінчила «Національний технічний університет України «КПІ», Факультет менеджменту та маркетингу, спеціальність «Маркетинг».

КРИВІЦЬКИЙ Богдан Васильович
Заступник генерального директора з інновацій

Працює в компанії з 2017 року. Відповідає за пошук, тестування та впровадження технологій точного землеробства у виробництві та розвиток інноваційної культури в компанії. Має понад 10 років досвіду у сфері інновацій в сільському господарстві. В 2012 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища".

КОЗЕНКО Ірина Миколаївна
Заступник генерального директора з розвитку земельних відносин та соціальної політики

Працює в компанії з 2013 року. Відповідає за реалізацію соціальної політики в компанії, збереження та розвиток банку орендованих земель. Має 15- річний управлінський досвід з питань оренди землі в аграрному бізнесі. У 1990 році закінчила Дніпродзержинський індустріальний інститут, отримала диплом інженера. У 1997 році закінчила Дніпродзержинський технічний університет, отримала диплом магістра державного управління.

КОРНЄЄВ Євген Ігорович
Заступник генерального директора з внутрішнього контролю та управління ризиками

Працює в компанії з 2007 року. Відповідальний за процеси внутрішнього контролю, ризик менеджменту та внутрішнього аудиту. Має 15 років досвіду у сфері корпоративних фінансів. У 2008 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримав ступінь магістра за спеціальністю «Фінанси». Член АССА з 2018 року.

Top