З повагою до людей та землi

ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні.

ЗЕМЛІ

Землі, на яких працює ІМК, знаходяться у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. Це сприятливі регіони для ведення сільського господарства з точки зору ґрунтово-кліматичних умов вирощування культур.

Земельний банк компанії сформований у вигляді п’яти кластерів, в межах яких поля знаходяться в значній близькості одне від одного. Це дає можливість максимально збільшити операційну ефективність та досягти зменшення витрат шляхом оптимізації використання людських та технічних ресурсів, а також сприяти ефективному операційному менеджменту.

 

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІМК застосовує сучасну виробничу та управлінську практику в сільському господарстві та постійно інвестує в придбання нової сільськогосподарської техніки та обладнання від провідних світових брендів.

На полях ІМК застосовується система різноглибинного обробітку ґрунту: глибоке рихлення, оранка, дискування і культивація. Чергування таких технологічних прийомів дозволяє створити оптимальні умови для росту і розвитку сільськогосподарських культур.

Технологія вирощування сільськогосподарських культур в ІМК передбачає використання насіння, добрив та засобів захисту рослин виключно найкращих вітчизняних та закордонних виробників.

Випробовуються та впроваджуються у виробництво елементи точного землеробства: системи GPS-моніторингу техніки, автопілотування, методи дистанційного зондування землі, моніторингу врожайності, змінні норми висіву насіння та диференційоване внесення добрив.

 

КУЛЬТУРИ

Основними культурами, що вирощує ІМК є:

  • кукурудза
  • соняшник
  • пшениця

 

 

Top